דף הבית

על החנות

קצת היסטוריה

החנות 'זמיר' בתחילת ה-90'החנות 'זמיר' בתחילת ה-90' החנות 'זמיר - ש.אהרונסון' נוסדה בפורים 1968 ע"י שרי ויסמן ושלמה אהרונסון שהיו אז חברים (לימים התחתנו והם חיים באושר עד היום), החנות הוקמה כחנות צעצועים ועיתונים. לחנות הקטנה קראו 'זמיר', על-שם קיוסק 'זמיר' המפורסם - בפינת הרחובות הרצל וז'בוטינסקי בשכונת פרדס-כץ שבבני-ברק, הקיוסק היה בבעלות הוריו של שלמה והיווה נקודת מפגש לתושבים וללקוחות.
עוד בילדותו אהב שלמה צעצועים וגם אהב מאוד 'לשגע' את החבר'ה, חלומו היה לפתוח חנות צעצועים וטריקים, לכן במשך השנים גדלה מחלקת הטריקים בחנות עד שהפכה לחלק המרכזי בחנות

אז איך הגענו לשם הזה - "זמיר טריקים"?

בתחילת שנות התשעים (של המאה העשרים) עם תחילתם של השידורי הנסיון בערוץ 2, הגיעו אביזרני התוכנית 'העולם הערב' (עם ארז טל ואברי גלעד) שהיתה אחת התוכניות הראשונות בערוץ החדש וביקשו להשאיל אביזרים מיוחדים לצילומי התוכנית בתמורה ל'קרדיט' בסיום התוכנית. ב'קרדיט' הופיע 'תודה ל-זמיר טריקים' ומאז נוספה לשם החנות המילה 'טריקים'. מאז ועד היום הגיעו ומגיעים אביזרני כל התוכניות המפורסמות להשאלת, קניית והשכרת אביזרים מיוחדים לתוכניותיהם. במשך השנים התפרסמה החנות במגוון המוצרים המיוחדים אותם ניתן למצוא בה.

מה אנחנו עושים?

בחנות מייבאים ממציאים ומייצרים טריקים, תמצאו בה את המבחר הגדול ביותר של טריקים, גימיקים, מתנות מיוחדות, קסמים ואביזרי תחפושת במשך כל השנה וגם צחוקים, שיגועים וקסמים רבים אותם תוכלו לחוות "על בשרכם".... לצד כל אלו תמצאו גם צעצועים, מתנות, מוצרי פופ ומכשירי כתיבה.

פורים בחנות - זה משהו מיוחד!

בפורים מומלץ להקדים ולהגיע כדי לראות את המבחר העצום של האביזרים, הפאות, התחפושות והרעיונות שמוצעים למכירה בחנות. כאמור החנות מצויידת בכל השנה לפורים אך כחודש לפני פורים מתחיל ה'שיגעון' ואט אט מוצאים החוצה כל המוצרים שאינם שייכים לחג והחנות מתמלאת במוצרי פורים - 'מכף רגל ועד ראש' רק פורים! (והמון המון טריקים כמובן). כדאי להקדים ולחסוך את העמידה בתור הארוך בימים האחרונים שלפני החג.

אז אם בא לכם משהו מטופש או שאתם מחפשים מתנה מיוחדת או טריק 'שישגע' מישהו ויצחיק אותו עד דמעות - בואו למקום הנכון, בואו ל'זמיר טריקים'.

אתר החנות הוקם כדי לתת מענה לכל הגרים רחוק או לכם שזמנכם יקר וגם לסתם עצלנים...
מעתה ניתן להזמין הביתה את כל הטריקים בנוחות מבלי לקום מהכיסא דרך אתר האינטרנט כמו כן ניתן להכין 'שיעורי בית' ולבוא לחנות מוכנים עם רשימה.

החנות 'זמיר טריקים' (ינואר 2000) החנות 'זמיר טריקים' (ינואר 2000)